Home Kontakty Tisk
 
 
Hrádek nad Nisou
 
Hrádek nad Nisou
x

Program

Pračlověk
23.2.2018 - 4.3.2018
Animovaná komedie, Velká Británie. Dug je typický neohrožený hrdina dosud žijící v celkem poklidně probíhající době kamenné. A teď, spolu se svým čtyřnohým přítelem Čenichem, musí zachránit svůj kmen a milovaný domov před velkou hrozbou. Vtrhla k nim doba bronzová v čele s padoušským lordem Bafoněm. Dug se nakonec díky náhodě ocitá přímo uprostřed nepřátelského území a tam vsadí budoucnost svého kmene do podivné hry, ve které se dvě stejně velké skupiny bojovníků snaží kopat do kožené koule. Dug má jedinou šanci, jak získat zpět své území: vyhrát zápas proti elitnímu reprezentačnímu klubu Real Bronzio. Vypadá to na totální debakl a po něm následující dlouhodobou práci v dolech vítězné civilizace. Naštěstí se jim podaří na svou stranu získat velkou fotbalovou fanynku Tynu a díky jejím trenérským metodám, využívajícím i bublající sopky a vroucí gejzíry, se vše začíná obracet k lepšímu.
Přístupný, 88 minut, dabing. Vstupné 125 Kč, děti 100 Kč. Předprodej vstupenek zde.
Brána Trojzemí od pátku 23. do neděle 25. 2., neděle 4. 3., vždy od 17.00
Věčně tvá nevěrná
24.2.2018 - 25.2.2018
Česká komedie. Josef (Saša Rašilov) a Miluška (Lenka Vlasáková) jsou manželé už snad celou věčnost. Miluška učí aerobik a svého manžela i dospívající dceru neúnavně zahrnuje péčí. Josef svou ženu miluje, ale má slabost i pro mladší a krásnější ženy. Jejich manželství, spolu s Josefovým krachujícím nakladatelstvím, se pomalu řítí do záhuby. Na záchranu přijíždí teta Marta (Vilma Cibulková), která má šílený plán, jak krachující manželství i nakladatelství Josefa zachránit. Jako zkušená psycholožka pracující v manželské poradně naordinuje manželům nevěru – musí se přistihnout in flagranti. Bláznivá hra může začít.
Nevhodné do 12 let, 92 minut, vstupné 130 Kč. Předprodej vstupenek zde.
Brána Trojzemí sobota 24. a neděle 25. 2., vždy od 19.30
Akta Pentagon: Skrytá válka
3.3.2018 19:30
Drama USA. Film režiséra Stevena Spielberga líčí příběh novinářů deníků The Washington Post a The New York Times, kteří zveřejnili tajnou zprávu označovanou jako Pentagon Papers o angažovanosti americké vlády během války ve Vietnamu. Snaha o ututlání skutečností donutila první americkou vydavatelku Kate Graham (Meryl Streep) a ambiciózního šéfredaktora Bena Bradleeho (Tom Hanks) vyhlásit vládě bezprecedentní válku o zveřejnění tajné vládní zprávy Pentagon Papers.
Nevhodné do 12 let, 116 minut, české titulky, vstupné 110 Kč. Předprodej vstupenek zde.
Brána Trojzemí sobota 3. 3. od 19.30
Rudá volavka
4.3.2018 19:30
Thriller USA. Baletky, které musí předčasně ukončit svou kariéru, to nemají jednoduché. Celý svůj život do té chvíle věnovaly jen tanci a na skutečný život nejsou připraveny. Bývalá primabalerína žije v dnešním Rusku a se svou matkou čelí nejisté budoucnosti. Díky tomu se stává snadnou kořistí ruské tajné zpravodajské služby a dostává se do jejího kurzu, v němž školí „volavky“. Po ukončení tréninku je Dominika nasazena na důstojníka CIA, který řídí jednoho z nejdůležitějších špiónů v Rusku. Do 15 let nepříst., 139 min., titulky, vstupné 120 Kč. Předprodej vstupenek zde.
Brána Trojzemí neděle 4. 3. od 19.30
Tátova volha
8.3.2018
Česká komedie. Kostýmní výtvarnice Eva (Eliška Balzerová) nečekaně ovdověla.  Ludvík se jí ani nestačil svěřit s tím, že kromě jejich dcery Terezy (Tatiana Vilhelmová), má ještě stejně starého nemanželského syna. Eva je rozhodnutá nečekané odhalení ignorovat, ale Tereza se k přízraku nevlastního bratra upne. Společně s matkou se vydávají Ludvíkovým veteránem volha po stopách jeho bývalých milenek a přátel aby o tajemství zjistily víc... Přístupný, 90 min., vstupné 130 Kč. Předprodej vstupenek zde.
Brána Trojzemí od čtvrtka 8. do neděle 11. 3., vždy od 19.30
Včelka Mája: Medové hry
10.3.2018 - 11.3.2018
Animovaný, Německo. V Májině úlu to bzučí vzrušením, už dokončili letní sklizeň a z Buzztropolis přijel vysoký hodnostář s důležitým vzkazem pro královnu. Obdrží její úl už konečně pozvánku na Velké medové hry? Ale Májino nadšení rychle opadne, když zjistí, že její úl nejenže se nesmí soutěže zúčastnit, ale že císařovna také požaduje, aby její úl odevzdal polovinu letní sklizně medu jako příspěvek na výživu atletů soutěžících na Velkých medových hrách. V rozporu s přáním královny se Mája rozhodne odjet do Buzztropolis a osobně se postavit před císařovnu.
Přístupný, 85 minut, dabing, vstupné 110 Kč. Předprodej vstupenek zde.
Brána Trojzemí sobota 10. 3. od 17.00 a neděle 11. 3., od 15.00

 

Možnosti a vybavení sálu

 (96 kB)
 (98 kB)
 (96 kB)
           © 2009-2018 Brána Trojzemí