Hrádek nad Nisou
 
  home

Hrádek nad Nisou »

Volný čas »

 

Sport

 

Zprávy ze sportu

A co to vlastně je " Starý Kolena " ?? :-) :-) - Po šesti letech opět spolu, aneb TĚLO MÁ JÍT DO HROBU ŘÁDNĚ ZHUNTOVÁNO - Skateboardové srocení pro PPP - pamětníky, penzisty, a přestárlé (45+), jde o setkání skaterů z osumdesátých let minulého tisíciletí. 19.9.2017 Zdroj: iHrádecko
Rising Stars 14.9.2017 Zdroj: iHrádecko
Hrádek nad Nisou, 2. – 3. září 2017 30.8.2017 Zdroj: iHrádecko
16. ročník cyklistického závodu Bike Babí léto letos vylákal na start 332 dospělých závodníků a 78 dětí. V článku naleznete 6 fotogalerií a jedno krátké video. 22.8.2017 Zdroj: Hrádek nad Nisou - obrazem

Sportoviště

Fotbalový stadion (Donín)
Fotbalový stadion s travnatým hřištěm. Na podzim 2005 bude rekonstruováno škvárové tréninkové hřiště – získá umělý povrch třetí generace. Po rekonstrukci je celé zázemí stadionu (hala, kabiny, posilovna, vířivka).

Hřiště u ZŠ T. G. Masaryka
(Komenského ulice)
Multifunkční areál s umělým povrchem. Umělá tráva III. generace pro malou kopanou, volejbalové hřiště, běžecký 200 m ovál, doskočiště pro skok daleký, vrh koulí.

Areál TJ Orel (ulice U Koupaliště)
Pět tenisových kurtů v zimním období zastřešených přetlakovou halou. Hřiště pro minigolf. Hřiště s umělým povrchem pro volejbal, florbal apod. V zimním období kluziště s umělou ledovou plochou. V areálu je možné využít ubytování ve dvoulůžkových pokojích, případně počítačovou učebnu.

Hřiště na plážový volejbal (areál Kristýna)
Dva kurty se nacházejí v jižní části rekreačního areálu, jeden v severní části.

Sportovní kalendář

Časovka do vrchu
28.9.2017
12. ročník cyklistické časovky do sedla pod Popovou skálou. Start v areálu Orel (ul. U Koupaliště), prezentace od 9.30, strat prvního závodníka v 10.00.
Délka 6,2 km, převýšení 270 m.
Areál Orel
Untitled 1

Odkazy

Tradiční turnaj v plážovém volejbale na Kristýně.
Obnovená automobilová soutěž.
Sauna v městské sokolovně
 
 

Sport v regionu

 
 
            © 2000-2017 Město Hrádek nad Nisou
 
Loading