Hrádek nad Nisou

 
  zpět

Hrádek nad Nisou

 »
Zprávy »

Zprávy na e-mail »

Odeslané zprávy

 

Pozvánka z 24. 1. 2013

datum zveřejnění: 24.1.2013 zdroj: Hrádek nad Nisou: zprávy na e-mail

 

Nejdříve stručně a přehledně program kina: O myšce a medvědovi: 24. a 26. ledna od 17 h Carmen (3D): 24., 25. a 26. ledna od 19.30 Snížek, bílý kožíšek: 25. a 27. ledna od 17 h Paralelní světy: 31. ledna a 2. února od 19.30 Nespoutaný Django: 1. a 3. února od 19.30 Maniac: 7. a 9. února Hitchock: 8. a 10. února

 

Kdo se těšil na premiéru Čtyřlístku, bude si muset bohužel počkat. Tvůrci ji o měsíc posunuli: na 28. února.

Dny starosty:
Den starosty na téma Důchodová reforma aneb Komu se vyplatí vstoupit do nových pilířů důchodového systému?: 29. ledna od 17 h ve velké zasedací místnosti městského úřadu

Přednáška:
Nový Zéland: přednášet bude Jan Bohdanecký, který se svou partnerkou strávil na Zélandu tři čtvrtě roku. Procestovali jej celý, navíc zde i pracovali, měli tedy možnost Zéland poznat poměrně zevrubně. Přednáška se bude konat v úterý 29. ledna od 17 h v Bráně Trojzemí

Plesy v DK Beseda:
26. 1. Myslivecký ples, poslední volné vstupenky jsou v předprodeji v informačním centru
2. února Společenský večer města,
15. února Rybářský ples
23. února Sportovní ples, vstupenky jsou v předprodeji v informačním centru a na evstupence
16. března Městský ples

16. února se v sokolovně v Chotyni koná Sokolský květinový ples.

A konečně výstavy: kromě Vampýra Tobiáše probíhá v Bráně Trojzemí výstava Kde se pivo vaří, tam se dobře daří, věnovaná pivovarnictví v Trojzemí.

Krátce se vrátím k aktuálním filmům:
Dlouho nebylo co nabídnout malým divákům, pokud tedy budeme hovořit o klasické animované pohádce. I tento týden promítáme film O myšce a medvědovi, oceněný vloni v Cannes, vyprávějící příběh neobvyklého spřátelení se dvou naprosto rozdílných tvorů, kteří potřebují spojit své síly aby společně něco dokázali.

Snížek bílý kožíšek je příběh bílé gorily, která zakouší jaké to je, být jiný a sní o tom být stejný jako většina. Film kombinuje živé herce s animací a je jednou z mála možností vidět film španělské produkce.

Carmen byla úspěšným muzikálem uváděným v Karlínském divadle, v titulní roli s Lucií Bílou. Pro ty, kteří inscenaci neviděli, nebo si jí chtějí připomenout, je určena filmová verze představení. Byla natáčena přímo v divadle v Karlíně, byť bez účasti diváků, protože kamery se pohybovaly i mezi herci. Na plátna kin je uváděny ve 3D.

Připojuji pozvánku na Taneční kurzy pro dospělé, začátečníky i pokročilé, ve kterých se postupně naučíte základy, ale i další variace všech společenských tanců standardních i latinskoamerických.
Kdy: každý pátek  od 19.30 do 21.00 hod.
Kde: tělocvična ZŠ Loučná Hrádek nad Nisou
Vyučují lektoři: Bc. Marika Kasalová a Bc. Michal Mládek - taneční pár s mezinárodní třídou, semifinalisté Mistrovství České republiky ve standardních a v kombinaci standardních a latinsko-amerických tanců, licencovaní trenéři a porotci II. a III. třídy s více jak 6- ti letou výukovou praxí s dětmi, mládeži a dospělých. Příjem přihlášek a bližší informace: Marika Kasalová,tel.:723031195, email.:kasalova.marika@seznam.cz.

Rodičům budoucích prvňáčků připomínám zápis, který se koná v hrádeckých školách ve čtvrtek 31. ledna od 14 do 16.30. K zápisu se dostavte do školy, o kterou máte zájem.

Těším se na setkání s Vámi, přeji Vám pěkné dny


Vít Štrupl
ředitel Brána Trojzemí o. p. s.
 
Horní náměstí 73
Hrádek nad Nisou
463 34
Tel.: +420 725 357 278
www.BranaTrojzemi.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 
 
            © 2000-2018 Město Hrádek nad Nisou