Hrádek nad Nisou

 
  zpět

Hrádek nad Nisou

 »
Zprávy »

Zprávy na e-mail »

Odeslané zprávy

 

Pozvánka na akce ve městě

datum zveřejnění: 8.12.2013 zdroj: Vít Štrupl

 

Pozvánka na akce 1. a 2. adventního týdne.

 

V neděli 1. prosince začal advent. Druhý díl Cesty za hvězdou se koná v neděli 8. prosince od 10 h v Rybářském domě, kde dračice z DDM Drak a jejich spolupracovníci přichystali Hvězdu pro Mikuláše.
Pokračovat budeme hned ve čtvrtek v Chrámu Pokoje v 17 h vernisáží výstavy vánočních stromků. Vernisáž bude spojena opět s adventním koncertem dua Dagmar Čemusová (zpěv), Věra Párysová (kytara). Zhruba okolo 18. hodiny se přesuneme do Brány Trojzemí, kde vernisáží zahájíme výstavu Čekání na Vánoce – exponáty budou tvořit vánoční ozdoby, betlémy, adventní kalendáře a podobně. Mimochodem, pokud doma máte nějaký zajímavý kousek, který byste na výstavu chtěli zapůjčit, přineste jej prosím do infocentra do úterý dopoledne. Po výstavě na začátku ledna v pořádku vrátíme.

Beseda Vzepřít se osudu – Tomáš Slavata se bude konat 9. 12. od 17 h v MFC Brána Trojzemí. Beseda o sportu, pěstounské péči a aktivitách tohoto pozoruhodného muže, který to v životě nikdy neměl lehké. Je držitelem mnoha ocenění, např. od Mezinárodního olympijského výboru za svou práci s dětmi a mládeží. Přijďte se zaposlouchat do jeho poutavého životního příběhu! V Hrádku se s ním každoročně setkáváme při Auto Enge Triatlonu, kam přijíždí se svou dodávkou plnou kol, aby si mohly zazávodit i děti, které nemají vybavení. Navíc si odtud už 4 děti odvezly kolo jako výhru v tombole – za tím vším stojí Tomáš Slavata.

A na závěr pozvánky do kina:

Dnes má premiéru další česká komedie, tvůrci ohodnocená jako laskavá, Přijde letos Ježíšek s J. Abrhámem a L. Šafránkovou v hl. rolích. Promítáme ji ve čtvrtek od 17.00 a 19.30 a ve stejných časech v neděli.

Výborný je český film Klauni, na který dojde v pátek od 17 h a v sobotu v 19.30. V hlavních rolích se představí J. Lábus a O. Kaiser. Sice jde o komedii, ale rozhodně nečekejte jen smích. Za shlédnutí ale určitě stojí.

A konečně v pátek od 19.30 a v sobotu od 17 h hrajeme film Konzultant, ve kterém můžete vidět M. Fassbender,  B. Pitta, C. Diaz,

Začal také předprodej na druhý díl Hobita, začínáme půlnoční premiérou z 11. na 12. prosince, hrát budeme 2D i 3D, česky i anglicky, celý týden (i v pondělí a úterý), dále až do Vánoc i mezi svátky.

Začal předprodej vstupenek na Hrádecké rockové léto 2014 s Divokým Billem jako hlavním hostem. Do června je daleko, ale třeba to může být tip na dárek…

Přeji Vám pěkné dny a těším se na setkání s Vámi.Vít Štrupl
ředitel Brána Trojzemí o. p. s.

 

 
 
            © 2000-2018 Město Hrádek nad Nisou