Hrádek nad Nisou

 
  zpět

Hrádek nad Nisou

 »
Podnikatel »

Průmyslové zóny »

Průmyslové zóny

 

Archiv

Prodané průmyslové zóny nebo nabídky po skončení platnosti.

 

 
Město Hrádek nad Nisou je vlastníkem pozemků okolo mezinárodní silnice I/35 vedoucí z ČR přes Polsko do SRN s velmi dobrým napojením na Drážďanskou dálnici A4 a rychlostní komunikaci R 10 vedoucí přes Mladou Boleslav do Prahy. Tuto lokalitu nabízí k prodeji ve společném výběrovém řízení se soukromou osobou v průmyslové oblasti označované jako "NISA3Point".
Město Hrádek nad Nisou je vlastníkem pozemků, které nabízí k prodeji formou veřejné soutěže o nejvhodnější nabídku na uzavření smlouvy o prodej pozemků v průmyslové zóně Hrádek nad Nisou - PZ Hrádek 1B.
probíhá vyhodnocení a schvalování a uzavírání smluvních dokumentů Město Hrádek nad Nisou je vlastníkem pozemků v průmyslové části města rozkládající se kolem mezinárodní silnice I/35 a ulice Oldřichovská, a které nabízí k prodeji formou veřejné soutěže o nejvhodnější nabídku na uzavření smlouvy o prodej pozemků v průmyslové zóně v Hrádku nad Nisou, označené jako "PZ Hrádek Oldřichovská".
Město Hrádek nad Nisou je vlastníkem pozemků okolo mezinárodní silnice I/35 vedoucí z ČR přes Polsko do SRN s velmi dobrým napojením na Drážďanskou dálnici A4 a dálnici D10 vedoucí přes Mladou Boleslav do Prahy. Tuto lokalitu, umístěnou přímo na hranicích, nabízí k prodeji ve společné veřejné soutěži o nejvhodnější nabídku na uzavření smlouvy o prodej pozemků, společně se soukromou osobou (vlastníkem dalších pozemků), a to v průmyslové zóně označované jako "NISA3POINT".
 

 

 

 

 
 
            © 2000-2019 Město Hrádek nad Nisou