Hrádek nad Nisou

 
  zpět

Hrádek nad Nisou

 »
Zprávy »

iHrádecko »

Internetové Hrádecko

 

Výlukový jízdní řád linky Oldřichov na Hr. - Hrádek n. Nisou - Václavice - Chrastava

datum zveřejnění: 21.4.2017 zdroj: iHrádecko

 

Výlukový jízdní řád pro linku 073 reagující na uzavírku Oldřichovské ulice.

 

Všechny spoje do Oldřichova a zpět pojedou objízdnou trasou po obchvatu a Žitavskou ul., vlivem délky objízdné trasy dochází k drobným časovým posunům v řádu minut.

Cestující (děti) z ranního spoje č.33 (odjezd z Oldřichova posunutý z obvyklých 7:15 již na 7:12), které jsou zvyklé vystupovat u pošty, mohou dojet až k nádraží, odkud autobus pokračuje jako spoj č.3 linky 075 do Loučné (přes zastávku pošta).

Prosím o obvyklou pomoc při informování občanů - cestujících.

Pozn. Na základě dřívějších informací jsme předpokládali zahájení uzavírky již o den dříve - na celostátním informačním systému se tedy zobrazuje počátek platnosti výlukového jízdního řádu již od pondělí 24.4. (zpětně již nelze přehrát). Dopravce jsme informovali, aby řidiči v pondělí ještě jezdili po obvyklé trase (tj. po Oldřichovské), ale nedokážeme garantovat, že se informace dostane ke všem řidičům. Předem se proto spolu s ČSAD Liberec omlouváme, pokud by v pondělí došlo k nějakým zmatkům.
Informace o aktuální poloze autobusů podá centrální dispečink IDOL na tel. 704 702 000.

 

Výlukový jízdní řád linky Oldřichov na Hr. - Hrádek n.Nisou - Václavice - Chrastava (359 kB)   Výlukový jízdní řád linky Oldřichov na Hr. - Hrádek n.Nisou - Václavice - Chrastava
(359 kB)

 
 
            © 2000-2017 Město Hrádek nad Nisou