Hrádek nad Nisou

 
  zpět

Hrádek nad Nisou

 »
Zprávy »

iHrádecko »

Internetové Hrádecko

 

Dočasné změny na autobusové lince

autor: Jan Roženský, KORID LK, spol. s r. o., Koordinátor veřejné dopravy Libereckého kraje datum zveřejnění: 27.4.2017 zdroj: iHrádecko

 

Liberec - Hrádek nad Nisou

 

Z důvodu uzavírky kruhového objezdu na křižovatce ulic Londýnská a Letná v Liberci - Růžodole od soboty 29.4. do pondělí 15.5.2017 platí na autobusové lince 540 074 (Liberec - Chrastava - Bílý Kostel n.Nisou - Hrádek n.Nisou) následující opatření.

Spoje ve směru od Liberce odbočí z ul. Londýnské vpravo do ulice Zahradní, kam bude přesunutá zastávka Liberec,Růžodol I (společná s MHD). Dále autobusy pojedou po objízdné trase ul. Zahradní - Norská - Letná - Gen.Svobody do Pavlovic, odtud ul.Kateřinská do Stráže n.Nisou a dále po své trase. Obdobně v opačném směru. Výjimkou bude ranní spoj s odjezdem v pracovní dny v 6:45 z Liberce,Fügnerovy, který z časových důvodů a rovněž z důvodu minimální frekvence nástupů v Růžodole tuto zastávku vynechá.

Ve směru do Liberce bude náhradní zastávka Růžodol I v Zahradní ulici určena pouze pro výstup - cestu do této zastávky je nutno řidiči oznámit již při odbavení. Pokud toto cestující neučiní, řidič do zastávky nemusí zajíždět!
Současně od 1.5. v Liberci mezi Šaldovým náměstím a Fügnerovou budou autobusy z důvodu opravy tramvajové trati jezdit obousměrně ulicí 8.března (kolem zámku), do zastávky Fügnerova budou zajíždět buď z opačné strany přes terminál MHD, anebo případně zastaví v zastávce v Blažkově ulici (nebude-li obsazena autobusy linky do Prahy). 

 

Výlukový jízdní řád linky Liberec - Hrádek nad Nisou (259 kB)   Výlukový jízdní řád linky Liberec - Hrádek nad Nisou
(259 kB)

 
 
            © 2000-2018 Město Hrádek nad Nisou