Hrádek nad Nisou

 
  zpět

Hrádek nad Nisou

 »
Zprávy »

iHrádecko »

Internetové Hrádecko

 

Volejbalisté v Boleslawieci

autor: Pavel Nývlt datum zveřejnění: 31.5.2017 zdroj: iHrádecko

 

V sobotu 22.4.2017 se v partnerském městě Boleslawiec konalo setkání  volejbalistů z Hrádku nad Nisou a domácího Boleslawce v rámci projektu Cestou sportu k překonání hranic / Droga sportu do pokonywania granic.

 

Výprava 20-ti hrádeckých sportovců poměřila síly nad vysokou sítí při utkání mužů, žen a zápase smíšených družstev.

Utkání se odehrála v jedné z místních sportovních hal, kde má své centrum domácí volejbalový klub a bylo zde vše připraveno na velmi vysoké úrovni.

Přestože sportovní kvalita místního týmu je velmi vysoká, tak hrádečtí bojovali ze všech sil a dařilo se jim držet krok ve všech třech kategoriích.

Bohužel v koncovkách setů se vždy radovalo domácí mužstvo a tak se nám i přes veškerou snahu nepodařilo přivézt žádné vítězství.

Předvedené výkony sportovců i pohodou atmosféru setkání si pochvaloval přítomný předseda Euroregionu a starosta Boleslawce pan Piotr Roman, kterému se akce velmi líbila.

Po závěrečném hvizdu došlo na vyhodnocení akce s předáním pohárů vítězným týmům a krátkému společnému posezení všech účastníků.

Na konci bylo domácím hostitelů předáno pozvání na další sportovní akci, kterou v rámci projektu Cestou sportu k překonání hranic / Droga sportu do pokonywania granic pořádáme v sobotu 17.6.2017 v rekreačním areálu Kristýna –JIH, kde se bude jednat o turnaj dvojic mužů, žen a smíšených dvojic beachvolejbale.

 

Setkání  volejbalistů z Hrádku nad Nisou a domácího Boleslawce (55 kB)
Setkání  volejbalistů z Hrádku nad Nisou a domácího Boleslawce (64 kB)
Setkání  volejbalistů z Hrádku nad Nisou a domácího Boleslawce (73 kB)
Setkání  volejbalistů z Hrádku nad Nisou a domácího Boleslawce (69 kB)
Setkání  volejbalistů z Hrádku nad Nisou a domácího Boleslawce (71 kB)
Setkání  volejbalistů z Hrádku nad Nisou a domácího Boleslawce (66 kB)
 
 
            © 2000-2019 Město Hrádek nad Nisou