Hrádek nad Nisou

 
  zpět

Hrádek nad Nisou

 »
Zprávy »

iHrádecko »

Internetové Hrádecko

 

Výčet změn stálých jízdních řádů

autor: Jan Roženský, koordinátor veřejné dopravy Libereckého kraje datum zveřejnění: 5.12.2017 zdroj: KORID LK

 

autobusů a vlaků platný od 10. prosince 2017

 

V příloze článku je uveden výčet změn stálých jízdních řádů autobusových linek a na železnici, týkajících se regionu Hrádecko a Chrastavsko, platných odneděle 10. prosince 2017. (U linek, které ve výčtu nejsou obsaženy, se jízdní řády oproti stávajícímu stavu nemění.)

Z důvodu prodloužení stavebních prací v železniční stanici Zittau (Žitava) stále pokračuje výluka vlaků Trilex (linky L7 a RE2) na traťovém úseku Hrádek nad Nisou - Zittau. Mezi těmito stanicemi bude nadále zajišťována náhradní autobusová doprava. Vybrané spoje v časně ranních a večerních hodinách jsou zajištěny autobusem v úseku Hrádek nad Nisou - Varnsdorf. Aktuální termín ukončení výluky je stanoven do 2. února 2018, nelze ale vyloučit další prodloužení.

Nové jízdní řády jednotlivých linek jsou již nahrány na http://portal.idos.cz/, popř. přes odkaz http://www.iidol.cz/platne-jizdni-rady.html.

 

Výčet změn stálých jízdních řádů autobusů a vlaků platný od 10. prosince 2017 (630 kB)   Výčet změn stálých jízdních řádů autobusů a vlaků platný od 10. prosince 2017
(630 kB)

 
 
            © 2000-2018 Město Hrádek nad Nisou