Hrádek nad Nisou

 
  zpět

Hrádek nad Nisou

 »
Zprávy »

iHrádecko »

Internetové Hrádecko

 

Vlaková výluka

datum zveřejnění: 25.6.2018 zdroj: iHrádecko

 

na trati Liberec Varnsdorf

 

02. do 15.07.2018 budou všechny vlaky linky L 7 nahrazeny autobusy ze stanice Seifhennersdorf popř. Rybniště přes Varnsdorf a Zittau do Hrádku n.N. a zpět. V Hrádku n.N. se přestupuje mezi autobusem a vlakem.
Od 07. do 15.07.2018 budou všechny vlaky linek RE 2 a RB 61 Dresden – Zittau (– Liberec) nahrazeny autobusy mezi stanicemi Ebersbach (Sachs) a Zittau popř. Hrádek nad Nisou.

Dejte, prosím, pozor na následující zvláštnosti:
• Většina náhradních autobusů pro linku L 7 jede rovno mezi stanicemi Großschönau (Sachs) a Zittau a neobsluhuje Mittelherwigsdorf.
• Z důvodu uzavírky silnice v Mittelherwigsdorfu musejí zastávkové autobusy jet přes Niederoderwitz. Tím mají délší cestovní dobu a zastavují v Mittelherwigsdorfu na zastávce Gütchen na silnice č. 96, od žel. stanice cca. 2 km ve směru Oberseifersdorf. V informačních systémech jsou ještě staré daty, které co nejrychleji budou opraveny.
• Pro následující vlaky z Liberce do Drážďan jede přímý autobus z Hrádku n.N. do Ebersbachu: denně 8:34 z Liberce, jenom na víkend 16:33 a 18:33 z Liberce. U ostatních spojení musejí cestující jet o cca. 30 minut dřív z Liberce.
• Některé autobusy zastavují na zastávce Zittau Freudenhůhe, když tam je možné přestoupit ze sěru Varnsdorf ve smeru Drážďany a opačně.

 

Výlukový jízdní řád (282 kB)   Výlukový jízdní řád
(282 kB)

 
 
            © 2000-2018 Město Hrádek nad Nisou