Hrádek nad Nisou

 
  zpět

Hrádek nad Nisou

 »
Zprávy »

iHrádecko »

Internetové Hrádecko

 

Třiďme odpad v našem městě...

autor: Lenka Doleželová – Odbor investic a správy majetku města Hrádek nad Nisou datum zveřejnění: 3.10.2018 zdroj: iHrádecko

 

... tak jak se má a udržujme pořádek, aby se nám tu lépe žilo!!

 

Apelujeme na občany Hrádku nad Nisou, aby věnovali větší úsilí v třídění odpadů v našem městě, přece všichni dohromady chceme, aby okolí a město ve kterém  žijeme, bylo čisté a třídění odpadu mělo efekt. Bohužel při kontrolách nádob se už stalo tradicí, že v kontejnerech na papír, plast, nápojivý karton či sklo je naházeno vše možné jen ne tento tříděný odpad, nemluvě o různém odpadu, který je naházený okolo těchto nádob. Jistě jste již zaregistrovali, že v pravidelném režimu okolo těchto nádob uklízejí i VPP pracovníci města a i tak je okolo těchto nádob stále velký nepořádek. Pokud do kontejneru na papír jeden občan vloží tři velké nerozložené krabice, nedá tak možnost dalším občanům do tohoto kontejneru cokoliv dát. Na každé nádobě je podrobně napsáno, co do kterého kontejneru patří, pokud je nádoba na nápojový karton plná plastů a plechovek je to opravdu špatně.

Berte prosím v potaz, že i svoz, úklid a další třídění odpadu z těchto kontejnerů zpracovávají další lidé a prohrabovat se zbytky shnilého masa či elektroniky, rozbitého skla, když čekáte, že v těchto kontejnerech má být čistý tříděný odpad, není příjemné a nelíbilo by se to nikomu z nás!!
 
Děkujeme všem, kteří třídí tak jak se má a záleží jim na okolí ve kterém žijí!!

 

Donín - u trafiky (125 kB)
v ulici Jižní (113 kB)
v ulici Kamenná (118 kB)
v ulici Pod Ovčím kopcem (96 kB)
u Tetra Hrádek (126 kB)
Co patří do jaké nádoby a jak třídit (181 kB)
 
 
            © 2000-2018 Město Hrádek nad Nisou