Hrádek nad Nisou

 
  zpět

Hrádek nad Nisou

 »
Naše město »

Projekty - přehled »

Přehled

 

Hrádek nad Nisou: ZLATÁ PĚTKA MIKROREGIONU HRÁDECKO – CHRASTAVSKO 2016

Zlepšení podmínek pro práci s nadanými dětmi a mládeží

 

Číslo projektu
 OLP/2572/2016
Termín realizace projektu
 1. 5. 2016 - 30. 11. 2016
Vedení projektu
 Město Hrádek nad Nisou
Partneři
 
Financování projektu
 Dotační fond Libereckého kraje, Město Hrádek nad Nisou, Mikroregion Hrádecko - Chrastavsko
Webová presentace projektu
 http://www.petka.info
Informace projektu
 Cílem projektu je podpořit vzdělávání 5. ročníků základních škol v mikroregionu Hrádecko – Chrastavsko v přírodních a technických vědách a za pomoci soutěže žáky motivovat poznávat Liberecký kraj - historii a místopis regionu. Projekt dává příležitost škole a třídním kolektivům soutěžit / porovnat své znalosti v konkurenci stejně starých dětí, obdržet odměnu a prezentovat se na veřejnosti.
 
Soutěž bude probíhat na webové stránce akce dostupné z webové stránky žadatele a na státním hradě Grabštejn. Na webové stránce bude umístěno zadání akce, soutěžní otázky pro příslušné soutěžní kolo, její pravidla, partneři organizátora, nápověda a další podmínky konání akce.
 Vlastní akce (soutěž) bude trvat 6 týdnů a bude organizována na celkem 6 soutěžních týdnů – soutěžních kol, při čemž 6. kolo bude finálové. Finálové kolo se bude konat na státním hradě Grabštejn a zúčastní se jej jen 10 postupujících družstev. Soutěžní týdny začínají vždy v pondělí v 15:00 a končí v neděli v 19:00. Soutěžní otázky pro daný soutěžní týden bude zapotřebí zodpovědět vždy do konce daného soutěžního týdne. Náročnost soutěžních otázek bude odlišena pro jednotlivá kola soutěže, od nejlehčích v prvním týdnu po nejtěžší ve finálovém týdnu. 
Tiskové zprávy
 
Aktuality
 
 
hrach_2016.png     lk_logo_2016.png 

 

 
 
            © 2000-2019 Město Hrádek nad Nisou