Hrádek nad Nisou

 
  zpět

Hrádek nad Nisou

 »
Naše město »

Město v obrazech »

Obrazem

 

Studie rekonstrukce sokolovny

datum zveřejnění: 16.4.2015 zdroj: Hrádek nad Nisou - obrazem

 

Na začátku tohoto týdne byla v multifunkčním sále Brány Trojzemí poprvé veřejně představena nová studie zabývající se problematikou rekonstrukce sokolovny. Pokud dramatický pokles příjmů plynoucích městu z vybraných daní nezastaví opravu podlahy ve velké tělocvičně naplánovanou na tento rok, měla by nová palubovka být pouze předzvěstí proměn daleko větších.

 

Studii představil starosta města pan Josef Horinka spolu s projektantem Ing. Radovanem Novotným. V průběhu setkání na Bráně Trojzemí několikrát jasně zaznělo, že prezentovaný materiál není definitivní a měl by se stát spíše podmětem k zahájení veřejné diskuse. Na městském webu je k dispozici pondělní prezentace ve formátu obrazové přílohy i audiozáznam setkání až do začátku diskuse. Proto se můžete s návrhem podrobně seznámit. Své případné připomínky je možné zasílat přímo na email starosty města starosta@muhradek.cz. 

Sportovní areál Sokolovna Hrádek nad Nisou - objemová studie 2015 (1653 kB)   Sportovní areál Sokolovna Hrádek nad Nisou - objemová studie 2015
(1653 kB)

 
 
            © 2000-2018 Město Hrádek nad Nisou