Hrádečtí horolezci se postarali o sportovní zážitek 65 závodníků od batolat po veterány. Na nejdelší 13 km trať s převýšením 350 metrů se vydaly i dvě ženy, přičemž Zuzana Kocumová přiběhla s nejlepšími muži.
Běh získává na popularitě. Pro nováčky může být právě příští 40. ročník tou správnou motivací a výzvou.
Ženy (5,5 km)
1
|
Renata Jiráková
|
ASPV Lída
|
37.17 (min)
|
2
|
Anna Bláhová
|
DAV Zittau
|
37.21
|
3
|
Jana Novotná
|
Kateřinky
|
39.11
|
4
|
Lucie Krúpová
|
Czech arch Domaslavice
|
40.03
|
5
|
Nikola Vinklárková
|
|
40.25
|
6
|
Alena Marešová
|
Triatlon Hrádek
|
1.02.22
|
6
|
Eva Štruplová
|
Triatlon Hrádek
|
1.02.22
|
Ženy (13 km)
1
|
Zuzana Kocumová
|
Cyklofit MTB Team
|
57.50 (min)
|
2
|
Kateřina Škublová
|
|
1.23.39
|
Muži (13 km)
1
|
Stanislav Dvořan
|
Triatlon Hrádek
|
57.26 (min)
|
2
|
Daniel Kvasnička
|
HKNMPSM
|
59.39
|
3
|
Jiří Novotný
|
Kateřinky
|
59.44
|
4
|
Stanislav Petrůj
|
Horolezci Hrádek
|
59.55
|
5
|
Jaroslav Čermák
|
RH Oldřichov
|
1.00.56
|
6
|
Jakub Podzimek
|
ASPV Lída
|
1.12.46
|
7
|
David Vinklárek
|
Horolezci Hrádek
|
1.17.10
|
8
|
Vít Štrupl
|
Triatlon Hrádek
|
1.17.50
|
9
|
Vratislav Hrubý
|
Dlouhý Most
|
1.23.27
|
10
|
Kamil Krečman
|
Horolezci Hrádek
|
1.23.39
|
11
|
Jaroslav Nalezinek
|
Dlouhý Most
|
1.30.53
|
12
|
Petr Miler
|
Jachting Hrádek
|
1.34.00
|
Žáci (5,3 km)
1
|
Radim Černický
|
Horolezci Hrádek
|
30.31 (min)
|
2
|
Jakub Farský
|
RH Oldřichov
|
31.31
|
Žáci 2002-2003 (1,2 km)
1
|
Josef Straka
|
ASPV Lída
|
15.32 (min)
|
1
|
Radim Kryštůfek
|
ASPV Lída
|
15.32
|
Žákyně 2002-2003 (700 m)
1
|
Anna Zwingerová
|
ZŠ Lidická
|
3.17 (min)
|
2
|
Tereza Arteňuková
|
ASPV Lída
|
3.19
|
Žáci 2004-2005 (700 m)
1
|
Ondřej Čermák
|
Dukla Liberec
|
2.59 (min)
|
2
|
Radek Janeček
|
ASPV Lída
|
3.04
|
3
|
Radek Tarnai
|
ASPV Lída
|
3.25
|
4
|
Max Matouš
|
|
3.50
|
Žákyně 2004-2005 (700 m)
1
|
Denisa Kubicová
|
ZŠ T. G. Masaryka
|
3.02 (min)
|
2
|
Klaudie Klesalová
|
|
3.26
|
3
|
Monika Králová
|
ASPV Lída
|
3.31
|
4
|
Markéta Knotková
|
|
3.36
|
Žáci 2006-2008 (700 m)
1
|
Václav Novotný
|
Kateřinky
|
2.50 (min)
|
2
|
Dalibor Novotný
|
Kateřinky
|
3.10
|
3
|
Jakub Vích
|
ASPV Lída
|
3.22
|
4
|
Filip Raichl
|
ASPV Lída
|
3.26
|
5
|
Šimon Jirák
|
ASPV Lída
|
3.50
|
6
|
Matěj Čemus
|
ASPV Lída
|
4.02
|
7
|
Kamil Tarnai
|
ZŠ Lidická
|
4.13
|
Žákyně 2006-2008 (100 m)
1
|
Eliška Křenková
|
ASPV Lída
|
23.59 (s)
|
2
|
Tereza Farská
|
RH Oldřichov
|
25.22
|
3
|
Dominika Dusová
|
ASPV Lída
|
25.32
|
4
|
Adélka Šrajbrová
|
ASPV Lída
|
26.56
|
5
|
Natálka Sulegejová
|
|
28.03
|
Předškoláci chlapci 2009+ (50 m)
1
|
Pavel Kuzebouch
|
ASPV Lída
|
12.93 (s)
|
2
|
Jakub Vinklárek
|
MŠ Oldřichovská
|
13.36
|
3
|
Jára Kuzebouch
|
ASPV Lída
|
13.81
|
4
|
Jakub Větrovský
|
MŠ Donín
|
16.02
|
5
|
Adam Farský
|
Slovan Hrádek
|
33.47
|
Předškoláci dívky 2009+ (50 m)
1
|
Kateřina Vinklárková
|
ASPV Lída
|
13.76 (s)
|
2
|
Amálka Němečková
|
|
14.76
|
3
|
Matylda Jiráková
|
ASPV Lída
|
19.33
|
4
|
Štěpánka Ambrožová
|
MŠ Donín
|
21.95
|
5
|
Nela Pikorová
|
ASPV Lída
|
22.76
|
6
|
Kája Víchová
|
ASPV Lída
|
28.46
|
7
|
Eliška Smetanová
|
|
44.78
|
8
|
Beáta Matoušová
|
ASPV Lída
|
55.62
|
9
|
Klotylda Jiráková
|
ASPV Lída
|
57.30
|
10
|
Tonička Červeňová
|
|
1.02.43
|
11
|
Johanka Štruplová
|
Triatlon Hrádek
|
1.07.20
|
12
|
Amálie Ambrožová
|
Miniškolka Koťátka
|
1.11.10
|