Hrádek nad Nisou
 
  home

Hrádek nad Nisou »

Volný čas »

 

Sport

 

Zprávy ze sportu

Silniční okruhový závod Okolo 80 dubů vznikl v roce 2017. Je zasazen do příjemné krajiny mezi Grabštejnem, Václavicemi a Bílým Kostelem nedaleko města Hrádek nad Nisou na Česko-Polsko-Německého Trojzemí. Závod je zařazen do seriálů Českolipský Silniční Pohár a Žiletkář Severu. 5.6.2019 Zdroj: Hrádek nad Nisou v obrazech
Mezinárodní fotbalový turnaj mládeže v Hrádku nad Nisou - Euroregion Nisa Cup 2019 se uskuteční 24.-26.5.2018. 23.5.2019

Sportoviště

Fotbalový stadion (Donín)
Fotbalový stadion s travnatým hřištěm. Na podzim 2005 bude rekonstruováno škvárové tréninkové hřiště – získá umělý povrch třetí generace. Po rekonstrukci je celé zázemí stadionu (hala, kabiny, posilovna, vířivka).

Hřiště u ZŠ T. G. Masaryka
(Komenského ulice)
Multifunkční areál s umělým povrchem. Umělá tráva III. generace pro malou kopanou, volejbalové hřiště, běžecký 200 m ovál, doskočiště pro skok daleký, vrh koulí.

Areál TJ Orel (ulice U Koupaliště)
Pět tenisových kurtů v zimním období zastřešených přetlakovou halou. Hřiště pro minigolf. Hřiště s umělým povrchem pro volejbal, florbal apod. V zimním období kluziště s umělou ledovou plochou. V areálu je možné využít ubytování ve dvoulůžkových pokojích, případně počítačovou učebnu.

Hřiště na plážový volejbal (areál Kristýna)
Dva kurty se nacházejí v jižní části rekreačního areálu, jeden v severní části.

Sportovní kalendář

Untitled 1

Odkazy

Tradiční turnaj v plážovém volejbale na Kristýně.
Obnovená automobilová soutěž.
Sauna v městské sokolovně
 
 

Sport v regionu

 
 
            © 2000-2019 Město Hrádek nad Nisou