Hrádek nad Nisou

 
   

Hrádek nad Nisou

 »
ZŠ Lidická »

Informace ze školy »

Zprávy

 

Tříkrálová sbírka 2019.

datum zveřejnění: 21.1.2019 zdroj: ZŠ Lidická Hrádek nad Nisou

 

I letos jsme podpořili Tříkrálovou sbírku pořádanou Oblastní charitou Liberec.

 

Žáci ZŠ Lidická pod vedením paní vychovatelky Ivany Novotné vykoledovali 7422 Kč. Děkujeme. Přidáváme také poděkování pana ředitele OCH Liberec.


Všem dárcům, koledníkům a dobrovolníkům Tříkrálové sbírky patří náš veliký dík a obdiv. Bez jejich ochoty a nadšení by se tato akce nikdy nemohla uskutečnit. Jsme rádi, že i v letošním roce budeme moci pomáhat těm, kteří naši pomoc potřebují.

V Hrádku nad Nisou bylo letos vykoledováno 32.868,- Kč. Výtěžek Tříkrálové sbírky z Hrádku nad Nisou  bude  určen  na  speciální a kompenzační pomůcky pro znevýhodněné žáky a na pomoc vážně a dlouhodobě nemocným občanům z města a okolí.

Celkem bylo v letošním roce pod záštitou OCH Liberec vykoledováno 345.261,- Kč. Podrobné informace o koledování, výsledcích a konkrétní využití výtěžku (z daru, který jste vhodili koledníkům do kasičky, pomůže 65 % přímo ve vaší obci nebo regionu, 15 % využije na své projekty vaše diecézní Charita, 10 % pomůže potřebným v zahraničí, 5 % jde na celostátní projekty, 5 % je režie sbírky) naleznete na www.charitaliberec.cz nebo www.trikralovasbirka.cz. 

Děkujeme vám za pomoc lidem v nouzi!

 

                                                                                                      Mgr. František Sehoř

                                                                                               ředitel Oblastní charity Liberec


 

 (44 kB)
 
  zpět
            © 2000-2019 Město Hrádek nad Nisou