Hrádek nad Nisou

 
  zpět

Hrádek nad Nisou

 »
Městský úřad »

Starosta města »

Dny starosty

 

Den starosty na téma terénní sociální práce

autor: -ars- datum zveřejnění: 15.7.2014 zdroj: iHrádecko

 

V polovině července se na Městském úřadu v Hrádku nad Nisou uskutečnil další den starosty, tentokrát na téma terénní sociální práce města. Hosty starosty pana Josefa Horinky a místostarosty města pana Pavla Farského byli zástupci občanského sdružení D.R.A.K z Liberce.

 

Město navázalo spolupráci s tímto občanským sdružením za účelem pomoci sociálně slabším rodinám, dlouhodobě nemocným nebo handicapovaným spoluobčanům a občanům dlouhodobě hledajícím práci. 
  
Vedoucí sociálních služeb pro rodiny s dětmi v Libereckém kraji paní Bc. Lenka Bobvošová představila přítomným paní Michaelu Kolářovou, která bude Hrádku nad Nisou působit jako sociální pracovník. Zároveň seznámila přítomné s činností občanského sdružení D.R.A.K., možnými způsoby spolupráce i úspěchy, které již občanské sdružení na poli sociálních služeb dosáhlo. 
  
Přílohou tohoto článku je audiozáznam první části červencového dne starosty s jeho úvodním slovem a částí prezentace občanského sdružení D.R.A.K. přednesenou paní Bc. Lenkou Bobvošovou. Můžete se z ní dozvědět podrobněji, v jaké situaci Vám může o.s. D.R.A.K. účinně pomoci. 
  
Další informace o občanském sdružení naleznete na internetových stránkách http://www.sdruzenidrak.org/, obrátit se můžete i přímo na paní Michaelu Kolářovou prostřednictvím telefonní linky 725775909.
 

 
 
 
            © 2000-2019 Město Hrádek nad Nisou