Hrádek nad Nisou uctil památku obětí války
Několika fotografiemi si připomeňme včerejší svátek, Den vítězství. Položením květin u Pomníku obětem válek a na místním hřbitově vzdali zástupci Města Hrádek nad Nisou, Armády ČR i občanů našeho města hold všem, kteří v tomto největším konfliktu v dějinách lidstva ztratili to nejcennější.

Tento státní svátek není jen oslavou konce bojů v Evropě, ale především připomínkou křehkosti míru a hrdinství těch, díky kterým dnes žijeme ve svobodě.
Autor: Roman Sedláček
Zdroj: iHrádecko
Publikováno dne: 09.05.2026