
Od batolat, která cupitala po cestě k Horolezecké chatě, až po zkušené běžce na náročné 14 km horské trase, těm všem závod učaroval a pravidelně se sem vracejí. Atmosféra byla opět fantastická, počasí jak z kalendáře. Jen tváře dobíhajících závodníků dávaly tušit, že dospělácké tratě dají člověku opravdu zabrat. Ale stálo to za to, slavilo se pohybem uprostřed nádherné přírody.
Díky patří pořadatelům z Klubu horolezců Hrádek a skupině nadšenců kolem manželů Vinklárkových, DDM DRAK a Městu Hrádek nad Nisou za to, že tuto tradici pevně drží při životě. Tak zase za rok na startu!