Hrádek nad Nisou

 
  zpět

Hrádek nad Nisou

 »
Naše město »

Město v obrazech »

Obrazem

 

O pohár Mikroregionu Hrádecko-Chrastavsko

autor: J. Mlejnecká, předsedkyně mikroregionu, foto: Roman Sedláček datum zveřejnění: 14.6.2018 zdroj: Hrádek nad Nisou - obrazem

 

Dne 29. 5. 2018 se konal již 4. ročník O pohár mikroregionu Hrádecko-Chrastavsko. Žáci prvního stupně všech škol mikroregionu se sešli, aby poměřili své síly a dovednosti v atletice. Soutěžilo 11 družstev po 6 členech.

 

Závody velice dobře zorganizovala ZŠ T. G. Masaryka v Hrádku nad Nisou. Žáci deváté třídy pečlivě měřili výkony, sčítali výsledky a při-pravovali diplomy pro malé závodníky. Občerstvovací stanici měly na starost dívky z 6. ročníku. Paní ředitelka základní školy Mgr. Edita Poláčková  a pan místostarosta Hrádku nad Nisou Pavel Farský předávali ceny a diplomy a medaile. Paní starostka Chotyně Jana Mlejnecká, která je předsedkyní mikroregionu,  předala pohár vítěznému družstvu.

Dopoledne se vydařilo. Děti soutěžily opravdu ze všech sil a odjížděly z Hrádku spokojeny a s příslibem odvety při dalším závodě – 5. ročníku, který se bude konat v Chotyni v roce 2019.

Výsledková listina:
1. ZŠ Bílý Kostel
2. ZŠ T. G. Masaryka, Hrádek nad Nisou
3. ZŠ Mníšek
4. ZŠ Chrastava I
5. ZŠ Chotyně
6. ZŠ Lidická, Hrádek nad Nisou
7. ZŠ Vítkov
8. ZŠ Chrastava II
9. Kryštofovo údolí
10. ZŠ Rynoltice
11. ZŠ Nová Ves

Děkuji všem dětem, učitelům a starostům, kteří se této akce zúčastnili.

 

 
 
            © 2000-2019 Město Hrádek nad Nisou