10červen
Na pátek 5. června byl naplánovaný Letní večer s filmovou hudbou v zahradě Schubertovy vily. Vzhledem k nepříznivému počasí se nakonec uskutečnil v DK Beseda. Jestli si někdo myslel, že to bude nudný večer, hluboce se mýlil. Vystoupení bezmála 40členného Symfonického orchestru Liberec nabídlo neskutečnou energii a parádní zážitek.
autor: Věra Baumgartnerová
zdroj: Brána Trojzemí